7 Najlepszych, Darmowych Wtyczek Społecznościowych do Wordpressa

7 Najlepszych, Darmowych Wtyczek Społecznościowych do WordPressa

Praw­dzi­we szczęście? Móc się dzielić:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on StumbleUpon
StumbleUpon
Email this to someone
email
Print this page
Print

Zintegrowanie Twojej strony internetowej z portalami społecznościowymi (Social Media) jest bardzo ważne. Media społecznościowe mogą pomóc zdobyć mnóstwo odsłon i poprawić pozycję w wyszukiwarce Google. Najlepszy sposób na połączenie strony z Facebookiem, Twitterem, Pinterestem, itp. to zainstalowanie wtyczki.

 

W sieci dostępne są tysiące wtyczek. Prezentujemy najlepsze, według nas, wtyczki do WordPressa. Zainstaluj którąś z nich i patrz jak rośną odsłony na Twojej stronie!

 

 1. Easy Social Share Buttons

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Wtyczka Easy Social Share Buttons to elegancka wtyczka, która oferuje wiele opcji dostosowań. Jest dobrze zintegrowana z WordPressem, dzięki czemu nie spowalnia strony. Oferuje wszystkie możliwe funkcje: udostępnienia poprzez Facebook, Twitter, Google+, Pinterest i e-mail. Możemy wybrać dwa style: minimalistyczne ikonki albo przyciski udostępniania z licznikiem. Ma ponad 20 tysięcy aktywnych instalacji i średnią ocenę 3.7/5.

 

 1. Social Warfare

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Social Warfare to jedna z najlepszych wtyczek dla zwiększenia liczby udostępnień. Do wyboru mamy Facebooka, Twittera, Google+, Pinterest i LinkedIn. Ikonki są schludne i nowoczesne. Możemy je umieścić ponad tekstem, poniżej albo w obu miejscach na raz. Możliwe jest także ręczne wklejenie kodu w dowolne miejsce. Jest także opcja ustawienia ruchomych ikonek, pływających po stronie. Pozwalają one czytelnikowi na szybki dostęp bez zasłaniania treści. Płatna wersja (od 29 dolarów rocznie) pozwala na integracje z m.in. Tumblr, WhatsApp i e-mail oraz możliwość śledzenia każdego udostępnienia. Social Warfare ma ponad 10 tysięcy aktywnych instalacji i średnią ocenę 4.5/5.

 

 1. SumoMe

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Jeśli szukasz wtyczki, która jest darmowa i ma mnóstwo funkcjonalności to SumoMe jest najlepszą opcją! Dzięki niej Twoi czytelnicy łatwo zapiszą się choćby na newsletter. Możesz ustawić po jakim czasie od załadowania strony pojawi się okienko z prośbą o zostawienie adresu e-mail. Wtyczka współpracuje z Facebookiem, Twitterem, Pinterestem i innymi, dzięki czemu czytelnicy łatwo udostępnią treści. Ma ponad 100 tysięcy aktywnych instalacji i średnią 3.8/5.

 

 1. Shareaholic

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Shareaholic jest jedną z najpopularniejszych wtyczek. Nic dziwnego, bo ma wiele ciekawych funkcjonalności. Udostępnienia strony, udostępnienia zdjęć, pływające przyciski i przyciski do polubień. Wygląd wtyczki można dostosowywać, aby pasowała do designu strony. Jest szybka, bezpieczna i ma ponad 100 tysięcy aktywnych instalacji. Użytkownicy wystawili jej średnią ocenę 4/5.

 

 1. WP Social Sharing

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

WP Social Sharing to w pełni responsywna wtyczka do 6 mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Pinterest i coraz popularniejszy Xing. Wtyczka pozwala wybrać jakie przyciski mają znaleźć się na stronach, postach i grafikach. Jest darmowa, lekka i prosta w instalacji. Ma więcej niż 20 tysięcy aktywnych instalacji i średnią ocenę 4.7/5.

 

 1. AddToAny

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

AddToAny pozwala na udostępnianie postów i stron w takich platformach jak Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, WhatsApp, LinkedIn i wiele innych. Prawdę mówiąc, oferuje integrację z ponad setką stron społecznościowych i aplikacji. Opcje jakie prezentuje to licznik udostępnień, pływające przyciski, przyciski polubień i różne miejsca do wyświetlenia. Co istotne, możemy zintegrować ją z Google Analytics, a także śledzić linki z użyciem np. Bit.ly. Wtyczka jest dobrze zoptymalizowana z WordPressem, jest także responsywna. Ma ponad 300 tysięcy aktywnych instalacji i ocenę 4.7/5.

 

 1. Simple Share Buttons Adder

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Simple Share Buttons Adder to lekka i szybka wtyczka z różnymi możliwościami ustawień. To jak działa, widzisz na tej stronie. Może znajdować się w kilku różnych miejscach, a same przyciski może poprzedzić zachęcający użytkownika do udostępnienia tekst. Autor wtyczki oferuje także platformę do tworzenia własnych przycisków. Ma ponad 100 tysięcy instalacji i ocenę 4.5/5.

 

Zainstaluj wtyczkę!

Każda z wymienionych wyżej 7 wtyczek uatrakcyjni wygląd Twojej strony oraz spowoduje wzrost ruchu pochodzącego z mediów społecznościowych. Zachęcaj czytelników do udostępniania postów!

Jeśli masz problem z instalacją wtyczek daj nam znać. Pomożemy. Pisz: biuro@eldorado53.pl lub dzwoń pod numer: 781-242-444. Ściągnij klientów z Internetu!

 

Źródło: https://pl.wordpress.org/plugins/

Ten wpis został wyszukany dzięki frazom:

 • darmowe wtyczki wordpress
 • wtyczki do wordpressa
 • wtyczki social media
 • wtyczka social media wordpress

 

Praw­dzi­we szczęście? Móc się dzielić:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on StumbleUpon
StumbleUpon
Email this to someone
email
Print this page
Print