7 Najlepszych, Darmowych Wtyczek Społecznościowych do Wordpressa

7 Najlepszych, Darmowych Wtyczek Społecznościowych do WordPressa

Zintegrowanie Twojej strony internetowej z portalami społecznościowymi (Social Media) jest bardzo ważne. Media społecznościowe mogą pomóc zdobyć mnóstwo odsłon i poprawić pozycję w wyszukiwarce Google. Najlepszy sposób na połączenie strony z Facebookiem, Twitterem, Pinterestem, itp. to zainstalowanie wtyczki.

 

W sieci dostępne są tysiące wtyczek. Prezentujemy najlepsze, według nas, wtyczki do WordPressa. Zainstaluj którąś z nich i patrz jak rośną odsłony na Twojej stronie!

 

 1. Easy Social Share Buttons

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Wtyczka Easy Social Share Buttons to elegancka wtyczka, która oferuje wiele opcji dostosowań. Jest dobrze zintegrowana z WordPressem, dzięki czemu nie spowalnia strony. Oferuje wszystkie możliwe funkcje: udostępnienia poprzez Facebook, Twitter, Google+, Pinterest i e-mail. Możemy wybrać dwa style: minimalistyczne ikonki albo przyciski udostępniania z licznikiem. Ma ponad 20 tysięcy aktywnych instalacji i średnią ocenę 3.7/5.

 

 1. Social Warfare

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Social Warfare to jedna z najlepszych wtyczek dla zwiększenia liczby udostępnień. Do wyboru mamy Facebooka, Twittera, Google+, Pinterest i LinkedIn. Ikonki są schludne i nowoczesne. Możemy je umieścić ponad tekstem, poniżej albo w obu miejscach na raz. Możliwe jest także ręczne wklejenie kodu w dowolne miejsce. Jest także opcja ustawienia ruchomych ikonek, pływających po stronie. Pozwalają one czytelnikowi na szybki dostęp bez zasłaniania treści. Płatna wersja (od 29 dolarów rocznie) pozwala na integracje z m.in. Tumblr, WhatsApp i e-mail oraz możliwość śledzenia każdego udostępnienia. Social Warfare ma ponad 10 tysięcy aktywnych instalacji i średnią ocenę 4.5/5.

 

 1. SumoMe

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Jeśli szukasz wtyczki, która jest darmowa i ma mnóstwo funkcjonalności to SumoMe jest najlepszą opcją! Dzięki niej Twoi czytelnicy łatwo zapiszą się choćby na newsletter. Możesz ustawić po jakim czasie od załadowania strony pojawi się okienko z prośbą o zostawienie adresu e-mail. Wtyczka współpracuje z Facebookiem, Twitterem, Pinterestem i innymi, dzięki czemu czytelnicy łatwo udostępnią treści. Ma ponad 100 tysięcy aktywnych instalacji i średnią 3.8/5.

 

 1. Shareaholic

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Shareaholic jest jedną z najpopularniejszych wtyczek. Nic dziwnego, bo ma wiele ciekawych funkcjonalności. Udostępnienia strony, udostępnienia zdjęć, pływające przyciski i przyciski do polubień. Wygląd wtyczki można dostosowywać, aby pasowała do designu strony. Jest szybka, bezpieczna i ma ponad 100 tysięcy aktywnych instalacji. Użytkownicy wystawili jej średnią ocenę 4/5.

 

 1. WP Social Sharing

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

WP Social Sharing to w pełni responsywna wtyczka do 6 mediów społecznościowych: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Pinterest i coraz popularniejszy Xing. Wtyczka pozwala wybrać jakie przyciski mają znaleźć się na stronach, postach i grafikach. Jest darmowa, lekka i prosta w instalacji. Ma więcej niż 20 tysięcy aktywnych instalacji i średnią ocenę 4.7/5.

 

 1. AddToAny

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

AddToAny pozwala na udostępnianie postów i stron w takich platformach jak Facebook, Twitter, Pinterest, Google+, WhatsApp, LinkedIn i wiele innych. Prawdę mówiąc, oferuje integrację z ponad setką stron społecznościowych i aplikacji. Opcje jakie prezentuje to licznik udostępnień, pływające przyciski, przyciski polubień i różne miejsca do wyświetlenia. Co istotne, możemy zintegrować ją z Google Analytics, a także śledzić linki z użyciem np. Bit.ly. Wtyczka jest dobrze zoptymalizowana z WordPressem, jest także responsywna. Ma ponad 300 tysięcy aktywnych instalacji i ocenę 4.7/5.

 

 1. Simple Share Buttons Adder

Darmowa wtyczka wordpress - media społecznościowe

Simple Share Buttons Adder to lekka i szybka wtyczka z różnymi możliwościami ustawień. To jak działa, widzisz na tej stronie. Może znajdować się w kilku różnych miejscach, a same przyciski może poprzedzić zachęcający użytkownika do udostępnienia tekst. Autor wtyczki oferuje także platformę do tworzenia własnych przycisków. Ma ponad 100 tysięcy instalacji i ocenę 4.5/5.

 

Zainstaluj wtyczkę!

Każda z wymienionych wyżej 7 wtyczek uatrakcyjni wygląd Twojej strony oraz spowoduje wzrost ruchu pochodzącego z mediów społecznościowych. Zachęcaj czytelników do udostępniania postów!

Jeśli masz problem z instalacją wtyczek daj nam znać. Pomożemy. Pisz: biuro@eldorado53.pl lub dzwoń pod numer: 781-242-444. Ściągnij klientów z Internetu!

 

Źródło: https://pl.wordpress.org/plugins/

Ten wpis został wyszukany dzięki frazom:

 • darmowe wtyczki wordpress
 • wtyczki do wordpressa
 • wtyczki social media
 • wtyczka social media wordpress