google moja firma

Czy Warto Używać Google Moja Firma?

Google próbuje rozszerzać zakres swoich produktów. Stara się rozwijać swój nie do końca udany produkt jakim jest Google+. Robi to poprzez integrację z różnymi usługami. Jedną z takich usług jest Google Moja Firma (Google My Business).

Jeśli prowadzisz małą firmę to musisz korzystać z Google Moja Firma. Panel pozwala na zarządzanie informacjami w Mapach oraz integracją z Google+. Używanie Google My Business zapewni Ci większą ekspozycję w wynikach wyszukiwania związanych z Twoją marką. Jeśli masz prawidłowo zoptymalizowaną stronę, integrację z Miejscami Google i używasz Google AdWords to może to oznaczać, że cała pierwsza strona wyników wyszukiwania będzie należeć do Ciebie!

Obecność w Google Moja Firma to także poprawa reputacji firmy i budowanie większej wiarygodności wśród potencjalnych klientów. Dzięki temu systemowi łatwo dodasz informacje o swoim biznesie, tj. godziny pracy, telefon, adres. Wszystkie te informacje pojawią się także w Mapach Google i ułatwią klientom znalezienie Cię.

Stwórz profil swojej firmy!

Skorzystaj z naszej rady i załóż profil firmowy także w Google. Klikając w ten link zostaniesz przekierowany do Google My Business.

Jeśli masz problem z założeniem profilu daj nam znać. Pomożemy. Pisz: biuro@eldorado53.pl lub dzwoń pod numer: 781-242-444. Ściągnij klientów z Internetu!