businessman254Dlaczego warto?

1. Profesjonalny zespół. Edorado53 to specjaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywają na wielu płaszczyznach. Na stałe współpracujemy z dziennikarzami, grafikami, informatykami i native speakerami, dlatego wszystkie nasze oferty są dopracowane w najmniejszym szczególe. W myśl zasady „kto stoi w miejscu, ten się cofa”, cały czas się szkolimy i uczestniczymy w seminariach marketingowych, gdzie poznajemy kolejne techniki działania. Budowane w ten sposób doświadczenie przekładamy na skuteczność naszych kampanii.

2. Własny system działania. Wypracowaliśmy swój indywidualny sposób prowadzenia kampanii, który pozwala nam na jeszcze skuteczniejsze dopasowanie się do potrzeb Twojej firmy i przez to precyzyjniejsze osiągnięcie zamierzonych celów.

3. Indywidualne podejście. Dokładnie zapoznajemy się z branżą, w której będziemy działać i dostosowujemy nasze działania do jej specyfiki. Chętnie skorzystamy także z Twojego doświadczenia, ponieważ znasz swoją firmę najlepiej i wiesz jak chcesz ją poprowadzić. My patrzymy na wszystko obiektywnym okiem i wybieramy najlepsze rozwiązania.

4. Inicjatywa. Proponujemy Ci nowoczesne techniki, które najlepiej sprawdzą się w Twojej branży. Gwarantujemy 100% zaangażowanie, bo przecież nasz sukces jest całkowicie uzależniony od sukcesu Twojej marki.

5. Kompleksowość. Korzystamy z wielu form reklamy. Nad każdą czuwa specjalista, który dokładnie wie jakie działania należy podjąć, aby osiągnąć zmierzony cel.

6. Znajomość tematu z drugiej strony. Sami prowadzimy kilkanaście stron internetowych własnych firm i zajmujemy się ich promowaniem. To właśnie na nich testujemy najnowsze metody działania i nadchodzące trendy.