help9Co mówią o nas klienci?

Opina klientów jest dla nas bardzo ważna. Staramy się reagować na wszystkie, zarówno te pozytywne jak i negatywne sygnały.

 

 

Sprawy wizerunkowe i techniczne związane z marketingiem internetowym postanowiliśmy zlecić jednemu z liderów tej branży – Agencji Marketingowej Eldorado53. O wyborze firmy Eldorado53 zadecydowało przede wszystkim ich bogate doświadczenie, wiedza oraz elastyczność i zrozumienie potrzeb naszej firmy. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz płynnej komunikacji zrealizowaliśmy wspólny projekt.

Bardzo istotnym elementem wyróżniającym agencję Eldorado53 na tle konkurencji jest praca w grupach roboczych, które zajmują się równolegle wieloma aspektami projektu – począwszy od przygotowania koncepcji marketingowej, poprzez prace graficzne a kończąc na pracach programistycznych i wprowadzaniu materiałów. podczas naszej współpracy największym wyzwaniem było uporządkowanie bogatej oferty produktów (kilkaset pozycji) w logiczny i funkcjonalny sposób.

Essence Studio Urody

W trakcie kilkumiesięcznej współpracy z naszą firmą, pracownicy agencji Eldorado53 dali się poznać jako osoby kompetentne, która posiadają duże doświadczenie i kwalifikacje w zakresie marketingu, promocji i PR. 

Na uwagę zasługuje duże zaangażowanie, profesjonalizm oraz dobra organizacja i terminowość. Z przekonaniem rekomenduję Państwu Eldorado53 jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera w interesach.

Sonata

Z przyjemnością pragniemy polecić agencję Eldorado53 z którą współpracujemy już niemal od roku. Wybór agencji reklamowej zajmującej sie marketingiem w Internecie, a w szczególności pozycjonowaniem organicznym to często niełatwa sprawa. Po kilku złych wyborach bardziej dokładnie podchodziliśmy do ofert firm z tej branży. Od pierwszego kontaktu firma Eldorado53 zrobiła na nas pozytywne wrażenie. Pełen profesjonalizm w działaniu, wysokie kompetencje, indywidualne podejście do klienta oraz specjalistyczna wiedza przekonały nas do korzystania z usług reklamowych. Zaoferowano nam szereg rozwiązań marketingowych z których regularnie korzystamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy w zakresie pozycjonowania. Polecamy usługi Eldorado53 każdemu niezdecydowanemu klientowi.

Numer6

Eldorado53 otworzył nam drogę do skutecznej reklamy w sieci, a co za tym idzie zwiększenie obrotów w naszej firmie. W naszej ocenie jest to firma posiadająca duży potencjał i zaplecze umożliwiające tworzenie e-marketingu na najwyższym poziomie.

Vanilla